CRM i zarządzanie projektami online

Szukaj: Wykorzystaj zestawienia informacji, by zarządzać i korzystać z danych.

O wiele łatwiej jest Ci zarządzać projektami i całą firmą, jeśli w każdej chwili możesz wygenerować zestawienie dowolnych parametrów i informacji. Funkcja ‘szukaj’ w Arrudi nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy – wyszukiwanie i sortowanie informacji jest w Arrudi tak łatwe, jak w standardowym arkuszu kalkulacyjnym.

Arrudi posiada funkcję wyszukiwania pełno-tekstowego. Zawsze, szybko i skutecznie możesz odszukać informację, którą zachowałeś w Arrudi. Oprócz pełno-tekstowego pola ‘szukaj’, Arrudi posiada w modułach zaawansowane funkcje ‘szukaj’.

Zestawienia przygotowane poprzez funkcję ‘szukaj’ pozwalają Ci na przeglądanie danych związanych z każdym modułem. Możesz tworzyć swoje własne widoki i wykresy, takie, które są Ci i Twojemu zespołowi niezbędne do codziennej pracy.

Zawsze wiesz kiedy jakie działania podjąłeś, oraz jakie działania z jakimi skutkami wykonali członkowie Twojego zespołu.

W jaki sposób korzystać z Arrudi przy analizach firm i kontaktów, projektach w obszarze sprzedaży? W modułach znajdziesz prosty, ale skuteczny mechanizm tworzenia własnych raportów i zestawień. Możesz także stworzyć własne szablony i dodać do nich dane zgodne ze specyficznymi potrzebami Twojej firmy. Dzięki temu możliwości Arrudi w zakresie przygotowania analiz są praktycznie nieograniczone.

Wykorzystując funkcję ‘szukaj’ zwróć uwagę na możliwość porównywania wybranych elementów (handlowców, branż, klientów itp.) w obrębie jednego zestawienia. To wyjątkowo użyteczne rozwiązanie pozwala Ci na łatwą ocenę efektywności działań całego zespołu.

Proces wykorzystania funkcji ‘szukaj’ jest bardzo intuicyjny. Korzystając z pól wyboru oraz operatorów ‘i’, ‘lub’, ‘nie’ możesz bardzo łatwo stworzyć własne zastawienie.

Dołączone do Arrudi wykresy pokażą graficznie wyniki realizacji Twojej funkcji ‘szukaj’. Wybierze moduł, wybierz cechy, które Ciebie interesują, uruchom funkcję ‘szukaj’. Tabela pokaże Ci zestawienie danych, wykresy pokażą Ci ujęcie statystyczne. Tylko kilka niezbędnych kliknięć.

Możliwość eksportu dowolnego zestawienia i wyniku zastosowania funkcji ‘szukaj’ pozwala Tobie w pełni korzystać z aplikacji. Wykorzystać dane zawarte w Arrudi w innych Twoich aplikacjach, tworzyć dowolne zestawienia i raporty.