CRM i zarządzanie projektami online

Zadania: Przydziel obowiązki, wyznaczaj cele zarówno w ramach większych projektów jaki i samodzielnie.

Podziel projekt na zadania, a okaże się, że możesz zrealizować  każde, nawet najbardziej skomplikowane i wymagające przedsięwzięcie. Zadania w Arrudi mogą stanowić część Twoich projektów lub mogą być „wolne elektrony”, zupełnie niezależne, choć ważne z punktu widzenia firmy. Spójrz na pracę swojego zespołu, jak na szereg działań – a odkryjesz, jak wielkie są Twoje możliwości.

Moduł Zadania to serce systemu do przydzielania prostych obowiązków w Arrudi. Właśnie wokół zadań koncentruje się codzienna praca Kierownika Projektu, współpracowników, dostawców i innych kontrahentów. Przy planowaniu zadań decydujesz, kto, kiedy jakie cele ma osiągnąć. Ty decydujesz które zadania mają charakter dodatkowy i wspierający, a które są najbardziej istotne.

W opisie pojedynczego zadania w Arrudi możesz zamieścić wszystkie ważne informacje, które pozwolą Ci dokładnie rozpracować każdy kolejny krok na drodze do sukcesu. Zadania są bardzo proste zarówno do stworzenia jak i monitorowania. Wystarczy tylko, ze podasz temat, kto z jakiej firmy jest za nie odpowiedzialny, cele które w ramach zadania mają być osiągnięte oraz termin jego realizacji. To wszystko wystarczy tylko kilka kliknięć klawiaturą.

Każde zadanie ma także miejsce na notatki i pliki, które dodasz. Dodatkowy, wbudowany czat ułatwia omawianie związanych z nim spraw, a także stanowi ważną część komunikacji w ramach każdego zadania.

Zarządzanie zadaniami przy pomocy Arrudi ma zwiększać efektywność pracy całego zespołu. Z tego względu aplikacja zawiera wiele zautomatyzowanych funkcji, które odciążają Kierownika Projektu w jego obowiązkach. W przypadku modułu Zadania szczególną rolę odgrywają automatyczne przypomnienia o terminie realizacji oraz automatyczne archiwizowanie zadań, które zostały zakończone.