CRM i zarządzanie projektami online

Kontakty: Wszystko, czego potrzebujesz, by pracować w zespole

Moduł Kontakty zbiera szereg danych, które do tej pory musiałeś wyszukiwać w skrzynce mailowej, kalendarzach, telefonie, a także serwisach internetowych. Połączenie informacji o każdym z uczestników projektu w jednej bazie sprawia, że oszczędzasz czas i unikasz błędów.

Zarządzanie pracą zespołu to jedna z najważniejszych funkcjonalności Arrudi. Dzięki niej masz pod ręką zarówno kontakty do osób, z którymi współpracujesz przy bieżącym projekcie, jak i wszelkie archiwalne informacje.

Pola wykorzystywane w opisie Kontaktów zaprojektowane zostały w taki sposób, by maksymalnie odciążyć ludzką pamięć. Oprócz standardowych elementów, takich jak imię i nazwisko, numer telefonu czy adres mailowy, zawierają także funkcję danej osoby w projekcie, nazwę firmy i dział, w którym jest zatrudniona. Dzięki temu Twoi pracownicy przed każdą rozmową z klientami lub współpracownikami mogą sięgnąć do precyzyjnego opisu.

Szybkie przeszukiwanie danych kontaktowych to podstawa skutecznego działania. Jeśli musisz skontaktować się z kimś natychmiast, nie masz przecież czasu na poszukiwanie numeru telefonu lub adresu mailowego. Moduł Kontakty w Arrudi docenisz zwłaszcza w odniesieniu do tych osób, z którymi nie utrzymujesz kontaktu przez cały czas.

Każdy projekt i sprzedaż, którą realizuje Twoja firma – to przede wszystkim ludzie: pracownicy, współpracownicy, podwykonawcy, eksperci i klienci oraz konkurenci. To osoby, które nawiązują kontakt, nakłaniają do współpracy, nadzorują projekt, wykonują poszczególne zadania w jego toku, a także – po stronie firmy klienta – kupują, akceptują i ... płacą.

Kontakty są nierozerwalnie związane z każdym, nawet najdrobniejszym procesem i działaniem, realizowanym w Twojej firmie. Arrudi odzwierciedla te naturalne powiązania, dostarczając Ci narzędzie, dzięki któremu baza kontaktów staje się naprawdę użyteczna.