CRM i zarządzanie projektami online

Projekty: Od pomysłu i koncepcji do realizacji

Jeśli Twoja firma zarabia na zrealizowanych projektach – właśnie ten moduł Arrudi stanie się Twoim najważniejszym sprzymierzeńcem w walce o silną pozycję na rynku. Dzięki odpowiedniej organizacji prac zdobędziesz i utrzymasz przewagę nad konkurencją, a Twoja firma zyska uznanie w oczach Klientów.

Kluczem do efektywnej realizacji projektów jest dobra organizacja pracy. Bez jasno określonych terminów, zadań i precyzyjnego sformułowania zakresu odpowiedzialności, trudno jest doprowadzić skutecznie jakikolwiek projekt do końca. Brak odpowiedniej komunikacji i zła organizacja pracy to dwa najważniejsze problemy, z jakimi boryka się większość firm . To także  główne czynniki, ograniczające dynamiczny rozwój przedsiębiorstw.

W takiej sytuacji naprawdę niewiele trzeba, by wyróżnić się na rynku. Wystarczy zorganizować pracę w taki sposób, by każde zadanie realizowane było ściśle według wcześniejszych założeń i aby każdy z uczestników projektu wywiązywał się ze swoich obowiązków. Moduł „Projekty” w Arrudi ułatwia pracę nad projektem całemu zespołowi – od stworzenia pomysłu do zakończenia wszystkich działań.

Moduł Projekty zawiera wszystkie informacje na temat całego projektu i wszystkich zadań i aktywności jemu towarzyszących. Oprócz zasadniczych elementów, takich jak rodzaj zlecenia, data rozpoczęcia i zakończenia, a także podział na poszczególne zadania, Arrudi oferuje szereg rozbudowanych i przydatnych funkcji, które umożliwiają zagregowanie w jednym miejscu wszystkich potrzebnych danych i informacji. Kierownik Projektu może przyporządkować poszczególne zadania konkretnym osobom lub zewnętrznym firmom, a także sprawdzić dostępne zasoby, które będą potrzebne w realizacji założonych prac.

Dzięki interaktywnemu wykresowi Gantta i ścieżkom krytycznym, wszystkie zadania ułożone na osi czasu można w razie potrzeby modyfikować. Z harmonogramem projektu połączony został system automatycznych powiadomień, przypominających o upływie terminów.

Bazy danych, połączone z modułem „Projekty” (osoby i kontakty, baza wiedzy, a także zasoby) sprawiają, że wszystkie informacje masz zawsze pod ręką. Nie musisz pamiętać nazwisk, nazw firm (dostawców, podwykonawców itp.) ani listy sprzętów i urządzeń zgromadzonych w firmowym magazynie – w razie potrzeby po prostu korzystasz z gotowych podpowiedzi.

Przy każdym zalogowaniu do Arrudi otrzymujesz jasny konkretny sygnał na temat stanu zaawansowania prac, a  wraz z każdym pomyślnie zrealizowanym zleceniem – wzmacniasz pozycję swojej marki na rynku.