CRM i zarządzanie projektami online

ROI: Arrudi samo zarabia na siebie

Zakup oprogramowania komputerowego dla firmy może być wydatkiem lub inwestycją. Zakup Arrudi, jeśli naprawdę zaczniesz z niego korzystać, zawsze jest dla Ciebie inwestycją. W zależności od rodzaju zleceń, jakie przyjmujesz, korzystanie z aplikacji może zwrócić Ci się nawet w jednym zleceniu!

Arrudi ma realny wpływ na to, jak szybko i skutecznie Ty i osoby skupione wokół Ciebie realizujecie firmowe projekty, przygotowujecie oferty i prowadzicie negocjacje. Od chwili pojawienia się w Twojej firmie, aplikacja pozwala Ci uporządkować wszystkie zadania związane z projektami, skuteczniej zarządzać współpracownikami, a także łatwiej oceniać postępy i efekty zrealizowanych prac.

Każdy pomyślnie zakończony projekt – to zysk dla Twojej firmy. Każdy klient, który wyrabia sobie dobre zdanie o Twojej firmie (jako pewnym, terminowym i doskonale zorganizowanym wykonawcy) – to zysk dla Twojej firmy. Arrudi możesz zatem wykorzystać zarówno do efektywniejszej realizacji pojedynczych projektów, jak i do budowania wizerunku całej firmy.

Solidna marka i dobra opinia na rynku sprawiają, że dołączasz do liderów w swojej branży. Dzięki Arrudi możesz skoncentrować się przede wszystkim na doborze odpowiednich współpracowników i pozyskiwaniu zasobów (sprzętu, urządzeń, wyposażenia) dla firmy, zamiast „zagrzebywać” się w przypominaniu wykonawcom i podwykonawcom o terminach.

Pozycja lidera na rynku to większy prestiż i wyższe ceny. Ty możesz zatem zarabiać coraz więcej, ale cennik Arrudi pozostaje niezmienny – niezależnie od tego, jak wysoki zysk przyniosła Ci ta aplikacja.

ROI (Retrurn On Investment) to ekonomiczny termin, oznaczający zwrot z inwestycji. Przy pomocy ROI można zmierzyć, w którym momencie firma zarobiła na inwestycji tyle, by zwróciły się jej koszty poniesione na tę inwestycję. Liczy się także wielkość zysków firmy w stosunku do kapitału , który zarobi dzięki wydaniu środków na inwestycję.