CRM i zarządzanie projektami online

Wiki: Dziel się wiedzą ze wszystkimi uczestnikami projektu

W swojej firmie często zdarza się tak, że te same informacje wykorzystujesz wielokrotnie. Sprawny obieg informacji to podstawa skutecznego i szybkiego działania. W Arrudi, dzięki modułowi Wiki, łatwo gromadzisz, porządkujesz i przeszukujesz wszystko, co jest ważne dla Twojej firmy: dokumenty (notatki, procedury, poradniki i kontakty (dane dostawców, klientów, współpracowników, ekspertów).

Moduł Wiki integruje trzy główne obszary Arrudi: ludzi, miejsca i rzeczy. Trafiają do niego dane, które wpisujesz w innych modułach (takich jak Kontakty, Firmy czy Projekty). Dzięki temu nie musisz tracić czasu na ręczne edytowanie osobnej bazy danych – tworzy się ona jakby „przy okazji” innych Twoich działań.

Oprócz kontaktów (adresów, telefonów, nazwisk, adresów firm), w bazie Wiki gromadzisz także rzeczy, czyli pliki i dokumenty. To znakomity sposób na zebranie i udostępnianie materiałów, z których korzysta się wielokrotnie. Możesz zebrać tu opisy procedur, wzory umów i dokumenty, ale także luźne notatki, opisy koncepcji i pomysłów.

Moduł Wiki to idealne rozwiązanie nie tylko do wewnętrznej pracy nad firmowymi projektami, ale także do prowadzenia rozmów z klientami. Możesz stworzyć tu także bazę materiałów dla handlowców – udostępniając im skrypty sprzedażowe, wzory ofert i poradniki.

Jeśli dzielisz się wiedzą, oprócz informacji potrzebujesz także miejsca do rozmowy. Miejsca, w którym uczestnicy projektu wymieniają pomysły, zadają pytania i dostają na nie odpowiedzi. Dzięki wbudowanemu czatowi, Arrudi pozwala na prowadzenie rozmów w ramach każdego z realizowanych zadań.

Dokładnie tak samo, jak we wszystkich pozostałych modułach aplikacji, także w bazie wiedzy Wiki możesz precyzyjnie ustalić, którzy użytkownicy mają dostęp do określonych materiałów. Arrudi zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i całkowitą poufność Twoim danym.